Blog

Cafe Restoran Sipariş Takip Adisyon Programı

Çilek POS Restoran YazılımıPaket servis takip programı, siparişlerin hızlı bir şekilde ulaşmasında yardımcı olmaktadır. Bizzat firmamızın kendi hazırladığı ve birçok yeni özellik eklediği paket servis programı sipariş hatalarının ve karışıklıklarının da önüne geçmektedir. Kayıtlı ve kayıtsız müşterilerden telefon geldiği an müşteri bilgileri gözükmekte ve paket siparişleri hızlı bir şekilde alınmaktadır.

Sipariş hazırlandıktan sonra paket servis programı müşterilere paketlerinin hazır olduğunu bildirmektedir. Müşterinin adı soyadı, telefon numarası, adresi ve istediği ürünler içerisinde en ince ayrıntısına kadar gösterilmektedir. Satılan ürünleri günlük, haftalık veya aylık olarak kontrol etmek mümkündür. Uzun zamandır sipariş vermemiş olan müşteriler görüntülenmekte ve müşterileri memnun edecek mesajlar atılabilmektedir.

Böylece işletmenizi daha kolay yönetebileceksiniz,

Raporlama; 

Gün içerisinde yapılan satışların raporlanması, işletme sahiplerinin kazançlarını kolayca hesaplamasında yardımcı olmaktadır. İşletme sahipleri, çalışanlarını servis takip programı ile kolayca takip edebilmektedir. Müşteri memnuniyetinin üst düzeyde kalmasını sağlayan bu program, sipariş asistanı ile sipariş de almaktadır. Bütün sipariş, paketleme ve takip işlemleri kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

Bütün ihtiyaçlara cevap veren bu program, tüm kontrolü tek bir ekranda toplamaktadır. Bütün işlemlerin daha hızlı ve kısa süre içerisinde gerçekleşmesi, müşterilere verilen hizmeti de iyileştirmektedir. Esnek ve güçlü bir alt yapı ile programlanan sipariş asistanı zamandan tasarruf ettirmektedir.

Sonuç;

Gün sonunda rapolarınızı tek ekrandan kolayca alabilirsiniz adisyon yazılımı ile herşey daha kolay.

 

Adisyon Programı  

İşleri kolaylaştıran ve süreci hızlandıran sipariş takip programı büyük bir iş yükünden kurtarmaktadır. Doğru zamanda ve doğru yere ulaşan paketler, müşterileri daha fazla memnun etmekte ve işletmeler profesyonel hizmet sağlamaktadır. İşletmeler için hayati bir öneme sahip olan sipariş takip programı müşteri bazlı bir programdır.

İşletmeler arasında rekabet gün geçtikçe artmaktadır ve takip programı işletmeleri rekabette öne çıkarmaktadır. İşletme sahipleri işletmelerini daha kolay bir şekilde yönetebilmekte ve hizmet kalitesini arttırmaktadır. Yüksek verimlilik kazanıldığı gibi sipariş alma ve ödeme işlemleri bir düzene bağlanmaktadır.

 

Müşterileri Takip

Çok pratik bir şekilde sipariş almayı sağlayan takip programı, müşteri bilgilerini de göstermektedir. Yeni kayıtlar yapılmakta ve sisteme yeni müşteriler tanımlanabilmektedir. Adres yanlışlıklarından doğan sorunların ortadan kaldırılması, çalışanların da verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Gerekli destek müşterilere verilmekte ve işletmelerin de maliyetleri yarı yarıya inmektedir.

Ücretsiz bir şekilde indirilen takip programı, firmamızın lisanslı bir yazılımıdır. Ücretsiz olmasından dolayı işletme sahiplerine cazip gelmekte ve yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Yapılan satışlar dakikası dakikasına takip edilebilmekte ve geliştirilmiş raporlar görüntülenebilmektedir.

Nakit akışı da takip edilebilmekte ve müşterilerin ödemelerini hangi yöntem ile yaptığı incelenebilmektedir.

böylece, müşterilerinizi daha kolay takip edebileceksiniz.

 

SMS Mesaj Gönderme 

Sitemize girerek başta sipariş asistanı olmak üzere onlarca farklı otomasyon ve sistem hakkında bilgi almak için bize özel mesaj gönderebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ana sayfaya girmek ve ilgili yerleri eksiksiz bir şekilde doldurmaktır. Sizden istediğimiz bilgiler isim – soy isim ve mail adresidir. Mesajınız tarafımızca değerlendirilmeye alındıktan sonra birkaç gün içerisinde yetkililer tarafından cevaplandırılmaktadır.

 

Sipariş Asistanı Yanınızda

Teknolojinin hız kesmeden gelişmesi ile beraber sizlere sunduğumuz seçenekler de aynı oranda arttırıyor. Bunlardan bir diğeri de sipariş takip programı adı ile geliştirdiğimiz ve restoran – lokanta – kafe gibi mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir otomasyondur. Özellikle yoğun saatlerde siparişlerin takibini eksiksiz bir şekilde yapmak isteyen firmalar indirimli fiyatlarla bu programların sahibi olabilir.

Söz konusu sipariş takip programı hem bilgisayar hem de akıllı telefonlar üzerinden kontrol edilebilir düzeydedir. Aynı anda birden fazla bilgisayarda da aktif olarak kullanılabilmesiyle üst düzey bir yöneticilik imkanı sunmaktadır. Alınan siparişlerin tamamını tek bir ekranda görmek mümkündür. Şifreli sistemi sayesinde pratik ve hızlı olduğu kadar güvenli kullanımlar için de idealdir bir programdır.

Tablet ve dokunmatik ekran üzerinden de kontrollerini gerçekleştirebilirsiniz. Merkezi restoran otomasyonu adı ile sizlere sunduğumuz bu çok özellikli programlar işlettiğiniz mekanlardaki düzensizliği tamamen ortadan kaldıracaktır. Alt yapısı oldukça gelişkin olan sistemlerimi birçok farklı lokasyonda kullanılma özelliğine de sahiptir.

Lokanta Programı 

Kafe – büfe gibi işletmelerden ürün satış depolarına kadar geniş bir kesime hitap eden paket servis programı modüllerimiz ile düzenli bir çalışma sistemi elde edebilirsiniz. Fonksiyonel özellikleri sipariş takip programı çalışma sisteminizin daha verimli olmasını sağlayacaktır. Otomatikleşen sistemler kontrollü, güvenli, hızlı ve sorunsuz bir çalışma ağı ortaya çıkarır. Tüm bu özellikler müşteri memnuniyeti elde etmenizi sağlar.

 

Paket Sipariş Takip Programı ve Özellikleri

Sistem müşterilerinizi telefon numaralarından tanımaktadır. Bu da siparişleri daha kolay ve hızlı bir şekilde almanızı sağlayacaktır. Fonksiyonel özellikleri yazılımı profesyonel bir sipariş asistanı olarak kullanmanızı sağlayacaktır. Standart olarak sunulan özellikleri şunlardır:
* Sanal ve sabit telefon özelliği
* Adisyon fişi dizayn ve yazdırma modülü
* Geçmiş siparişlerin raporlanması ve arama geçmişinin görüntülenmesi
* Sınırsız ürün kategorisi oluşturma ve excel üzerinden müşterileri içeri alma
* Tekli SMS gönderimi ve toplu müşteri gruplarına SMS gönderimi
* Merkez Bankasına entegre döviz kuru ve döviz kuru ile satış özelliği
* Borç/ Alacak bakiye raporu ve nakit tahsilat girişi
* Satış raporu ve dokunmatik ekranlar için sanal klavye desteği
* Veri tabanı yedekleme ve geri yükleme ayrıca SQL veri tabanı ile çalışma imkanı ile zincir projeler oluşturulabiliyor.
* Sipariş sırasında para birimi ve manuel fiyat değişikliği yapılabilir ve birden fazla müşteri adresi eklenebilir.

 

Cafe Restoran Programı

Sipariş sürecini hızlandıran sipariş takip programı işletmenizi büyük bir iş yükünden kurtaracaktır. İşletmeler bu sistem ile profesyonel hizmetler sağlamaktadır. Ana ekranda kayıtlı müşterileri görebileceğiniz bir kısım yer alıyor. Alınan siparişler kısmında ise aktif durumda olan siparişleri görebiliyorsunuz. Ekranın alt kısmında ise gelen aramaları takip edebilirsiniz.

Ürün, Müşteri Ekleme ve Düzenlemeler Yapma

Ana sayfa üzerinden yapmak istediğiniz tüm işlemelere ulaşabilirsiniz. Ürün ekleme butonu ile

paket servis programı

içerisinde mevcut ürünlerinize yenisini ekleyebilir, düzenleyebilir ya da silebilirsiniz. Kategori eklerken tanımlama kısmı kullanılmalıdır. Ürün satışınız döviz cinsinden olabilir. Bunun için ayarlar kısmından döviz kuru aktif edilir. Müşteri eklemek, silmek ya da düzenlemek için yine ana ekran üzerinden müşteri ekle kısmı kullanılır.

Hızlı Satış Ekranı

En pratik sipariş takip programı özelliklerinden biri olan hızlı satış ekranı üzerinden pratik bir şekilde hizmet verilebilir. Ürünlerin fiyatları otomatik olarak gelir. Fiyat ve adet kısmı üzerinde otomatik olarak dağıtımlar yapılabilir. Hızlı satış ekranında satışlarınıza notlar ekleyebilir,

sipariş asistan

sipariş asistanı

kullanılırken bu şekilde daha verimli sonuçlar alabilirsiniz.

Adisyon Fişi Çıktısı ve Bilgilendirme SMS’leri

Adisyon fişinde firma ünvanı ve telefon numaraları yer alır ve değiştirilmez. Müşteri bilgileri, satış sırasında girilen açıklamalar, alt kısımda afiyet olsun gibi yazılarda yer alır. Sipariş tamamlandığında

sipariş takip programı

üzerinden müşteriye otomatik olarak bilgilendirme SMS’i gider. Bu şekilde müşteriler siparişlerini takip edebilir. 

 

En İyi Fiyat !

En iyi fiyat garantisi veren firmamız başta paket servis programı olmak üzere birçok yeni nesil uygulamayı sizlerin beğenisine sunuyor. Birçok farklı özelliği ve avantajı bünyesinde barındıran sipariş asistanı programları için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon ve mail sistemi üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ek olarak sitemizde yer alan iletişim talep formunu doldurarak paket servis takip programı ve diğer ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sizde yazılıma çok para vermeyin daha ucuzu ile daha fazla verimlilik elde ediniz.

 

Hemen Adisyon Programı İndir.

30 Haziran 2021 adisyon pos programı, adisyon programı, adisyon programı ankara, adisyon programı bedava indir, adisyon programı crack, adisyon programı demo, adisyon programı excel, adisyon programı fiyat, adisyon programı free, adisyon programı full, adisyon programı full crack, adisyon programı full ücretsiz, adisyon programı gezginler, adisyon programı indir, adisyon programı indir - gezginler, adisyon programı izmir, adisyon programı nedir, adisyon programı sambapos, adisyon programı tavsiye, adisyon programı ücretsiz, adisyon programı ücretsiz indir, adisyon programı yapma, adisyon programı yazmak, adisyon programları, adisyon takip programı, adisyon takip programı 2.0 ücretsiz full, adisyon takip programı excel, adisyon takip programı ücretsiz gezginler, adisyon yazdırma programı, adisyon yazıcı programı, adisyon yazılımı programı, adisyon yazma programı, ads adisyon programı, akınsoft adisyon programı, akınsoft cafe, akınsoft cafe plus, akınsoft cafe programı, akınsoft cafe programı fiyatları, akınsoft cafe programı indir, akinsoft internet cafe programı full, akınsoft internet cafe programı ücretsiz, akinsoft playstation cafe programı full, android adisyon programı ücretsiz, aybit paket servis programı, bar adisyon programı, bar cafe program free, basit adisyon programı, basit sipariş takip programı, bedava cafe programı, bedava internet cafe programı, bedava sipariş takip programı, bilardo cafe programı, bilgisayar adisyon programı, bilgisayar cafe, block caller id, bulut adisyon programı, cadı cafe bar tuzla program, cafe adisyon, cafe adisyon programı, cafe adisyon programı fiyatları, cafe adisyon programı full, cafe adisyon programı ücretsiz, cafe adisyon programı ücretsiz indir, cafe adisyon programları, cafe adisyon sistemi, cafe adisyon sistemleri, cafe arama programı, cafe bar adisyon programı, cafe bar programı, cafe bar restoran takip programı full, cafe bar select bistrita program, cafe control programı, cafe dekorasyon programı, cafe dizayn programı, cafe filtre programları, cafe hesap programı, cafe hesap programı ücretsiz, cafe için adisyon programı, cafe için muhasebe programı, cafe ihtiyaç programı, cafe işletme programları, cafe kasa programı, cafe masa programı, cafe masa takip programı, cafe menü hazırlama, cafe menü hazırlama programı, cafe menü şablonları, cafe menü tasarlama programı, cafe mimari ihtiyaç programı, cafe muhasebe programı, cafe otomasyon programı, cafe otomasyon programı ücretsiz, cafe otomasyonu c#, cafe programı, cafe programı c#, cafe programı full, cafe programı gezginler, cafe programı indir, cafe programı ücretsiz, cafe programı ücretsiz gezginler, cafe programları, cafe programları ücretsiz, cafe restaurant adisyon programı, cafe restaurant programı, cafe restaurant programı full, cafe restaurant programı indir, cafe restaurant yazılımı, cafe restoran ihtiyaç programı, cafe restoran programı, cafe restoran programı full, cafe restoran yazılımı, cafe satış programı, cafe sipariş programı, cafe sipariş programı ücretsiz, cafe sipariş takip programı, cafe stok takip programı, cafe stok takip programı ücretsiz, cafe takip programı, cafe takip programı ücretsiz, cafe uygulama, cafe yazılım, cafe yazılım programları, cafe yılbaşı programları, cafe yönetim programı, cafe-bar-restoran takip programı crack, cafeplus programları, caller id akınsoft, caller id android, caller id c812, caller id cid 812, caller id cid602, caller id cihaz test, caller id cihazı, caller id cihazı kurulumu, caller id cihazı nedir, caller id cihazı ve programı, caller id display phone, caller id driver, caller id faker, caller ıd fiyat, caller id full apk, caller id kurulumu, caller id lookup, caller id mobile number, caller id nasıl bağlanır, caller id nasıl çalışır, caller id nasıl kullanılır, caller id ne demek, caller id ne işe yarar, caller id nedir, caller id pro apk, caller id programı, caller id programı full, caller id programı ücretsiz, caller id usb, caller id usb modem, caller id uygulaması, caller id website, caller id yazılımı, callerid, ebs teklif sipariş takip programı, ebs teklif sipariş takip programı crack, ema adisyon programı, en iyi paket servis programı, excel cafe programı, excel sipariş takip programı ücretsiz, excel sipariş takip programı ücretsiz indir, excel sipariş takip programı yapmak, Genel, getir yemek, halı yıkama sipariş takip programı indir, hasansoft-playstation-cafe-programi gezginler, instagram sipariş takip programı, internet cafe hesap programı, internet cafe programı, internet cafe programı full, internet cafe programı full indir, internet cafe programı gezginler, internet cafe programı indir, internet cafe programı indir - gezginler, internet cafe programı ücretsiz, internet cafe programları full, internet cafe programları gezginler, internet cafe saat programı, internet cafe süre programı, internet cafe yönetim programı, internet cafe yönetim programı ücretsiz, ios adisyon programı, kafeterya ihtiyaç programı, kolay adisyon programı, kolay sipariş takip programı, kuaför adisyon programı, lokanta adisyon programı, lokanta paket servis programı, lokanta sipariş takip programı, market paket servis programı, masa adisyon programı, menü hazırlama programı, mobil adisyon programı, müşteri sipariş takip programı, müşteri sipariş takip programı excel, net cafe programı, online adisyon programı, paket servis için program, paket servis programı, paket servis programı fiyat, paket servis programı full, paket servis programı ücretsiz, paket servis programı ücretsiz gezginler, paket servis programları, paket servis takip programı, paket servis takip programı ücretsiz, paket servis uygulamaları, paket servis yazılımı, paket sipariş takip programı, pcm paket servis programı, pizza sipariş takip programı, playstation adisyon programı, playstation cafe hesap programı, playstation cafe programı, playstation cafe programı crack, playstation cafe programı full, playstation cafe programı full crack, playstation cafe programı full ücretsiz, playstation cafe programı indir, playstation cafe programı ücretsiz, playstation cafe programı ücretsiz indir, playstation cafe takip programı, playstation cafe yönetim programı crack, playstation cafe yönetim programı lisans, playstation cafe yönetim programı ücretsiz indir, playstation-cafe-yonetim-programi gezginler, program indir cafe, ps cafe programı, restaurant adisyon programı ücretsiz, restaurant adisyon programları, restaurant adisyon yazılımı, restaurant cafe yazılımı, restaurant menü hazırlama programı ücretsiz, restaurant satış programı, restaurant tv programı, restaurant yazılım sistemleri, restoran adisyon programı, restoran adisyon programı crack, restoran adisyon programı fiyatları, restoran adisyon programı full, restoran adisyon programı indir, restoran adisyon programı nedir, restoran adisyon programı ücretsiz, restoran arama programı, restoran cafe programı, restoran dogru yazilişi, restoran ihtiyaç programı, restoran kasa programı, restoran masa programı, restoran muhasebe programı, restoran otomasyon programı, restoran otomasyon programı fiyat, restoran otomasyon programı ücretsiz, restoran otomasyon yazilimi, restoran paket servis programı, restoran paket servis programı ücretsiz, restoran programı, restoran programı bilgisayar, restoran programı crack, restoran programı indir, restoran programı izmir, restoran programı online, restoran sipariş programı, restoran sipariş programı ücretsiz, restoran sipariş takip programı, restoran sipariş takip programı ücretsiz, restoran sipariş yazılımı, restoran sırları programı, restoran sırları programı gerçek mı, restoran software download, restoran software erfahrungen, restoran takip programı, restoran takip programı ücretsiz, restoran yazılım sistemi, restoran yazılımı, restoran yazılımları, restoran yazılışı tdk, restoran yönetim yazılımı, samba cafe programı, sipariş adisyon programı, siparis asistanI, sipariş makinesi, sipariş otomasyon sistemleri, sipariş sevkiyat takip programı, sipariş sistemi, sipariş takip etme, sipariş takip etme programı, sipariş takip muhasebe programı, sipariş takip programı, sipariş takip programı access, sipariş takip programı app, sipariş takip programı excel, sipariş takip programı excel download, sipariş takip programı full, sipariş takip programı gezginler, sipariş takip programı indir, sipariş takip programı online, sipariş takip programı ücretsiz, sipariş takip uygulaması, sipariş takip yazılımı, sipariş ve müşteri kayıt takip programı, software restoran cafe depot full unlimited, software restoran gratis full, software restoran indonesia, software restoran terbaik, stok sipariş takip programı, stok ve sipariş takip programı, su sipariş takip programı, teklif sipariş takip programı, teklif sipariş takip programı full, tekstil sipariş takip programı, telefon sipariş takip programı, tolgasoft playstation cafe programı indir, ücretsiz akınsoft cafe programı indir, ücretsiz cafe adisyon programı, ücretsiz cafe hesap programı, ücretsiz cafe programı, ücretsiz cafe programı indir, ücretsiz cafe restaurant programları, ücretsiz cafe sipariş programı, ücretsiz cafe yönetim programı, ücretsiz playstation cafe programı full, ücretsiz sipariş takip programı full, voip telefon, web tabanlı sipariş takip programı, yemek sepeti, yemek sepeti sipariş takip programı, yemek sipariş takip programı, Yorumlar, z cafe programı, zula cafe programı , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
About Çilek POS

Call Now Button