Hakkımızda

2010 yılında Elite Sistem Yazılım tarafından hazırlanmış, kullanıma sunulmuş olan Çilek Pos Cafe ve Restoran başta olmak üzere sipariş sistemi ile çalışan tüm işletmelerde kolaylıkla kullanılması adına hazırlanmıştır.

Çilek Pos diğerlerinden ayıran en büyük özelliği ise fiyat politikasıdır, ücretsiz restoran programı nı indirip deneyebilir, ve sonrasında satnı alabilirsiniz, en iyi fiyat garantisi ile yola çıkan çilek pos sektördeki en uygun yazılım olarak bilinmektedir.

Çilek Pos tüm modülleri kullanışlı ve müşteri kolaylığı için Çözümler üreten uzman bir ekip ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Yayınlandığı tarihten bu yana Türkiye genelinde bir çok restoranda kullanılan Çilek Pos önce müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş müşterilerinin işletmedeki faaliyetlerini aksamadan ve daha kolay hale getirebilmek ve yardımcı olacak çözümler üretmek için çabalamıştır.

Çilek Pos bireysel kullanıldığı gibi bir çok kurumsal işletmelerde zincir mağazalarda da kolaylıkla kullanılmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve bize güvenenleri her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren bir yazılım şirketi olmak.

Vizyonumuz

Aynı zamanda, sektördeki liderliğimizi koruyarak, marka haline gelmek ve de tüm illerimize açılmak.

Hedefimiz

Sadece, profesyonel olduğumuz yazılım alanında çalışmalarımızı sürdürmek; bir reklam ajansı mentalitesine bürünmeden, uzmanlık alanımızda kaliteli ve hızlı çözümler sağlamak.

Call Now Button